MÖBLER / Soffor / Soffa 4504689
nr 450 4689
Soffa
Gustaviansk stil, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] bla. löst ben
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 februari 2007
kl 17:10:04
450 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.100 kr
Den Gustavianska stilen
Soffa
nr 450 4689
Soffa
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 1.200 kr |
måndag 5 februari 2007 |
Den Gustavianska stilen